KILPAILUKALENTERI 2020-2021

Lokakuu Marraskuu Joulukuu Tammikuu Helmikuu Maaliskuu Huhtikuu Toukokuu Kesäkuu

                             Päivitetty 5.2.2021

 

   

 paluu aloitussivulle

 HEINÄKUU
Syyskausi

  Vko 29



 ELOKUU    
Vko   31
27.7.-2.8.
   

32
3.8.-9.8.

   
33
10.-16.8.



 
34
17.8.-23.8.

Harjoitusvuorot alkavat
Vko  35
24.8.-30.8.

 



 SYYSKUU  

 

36
 
31.8.-6.9.


Sokot / Tapiola
37
7.9.-13.9.


38
14.9.-20.9.



Glögikisa alkaa!
39
21.9.-27.9.





 LOKAKUU    
Vko  40
28.9.-4.10.

la 3.10. 
 

Valtakunnansarjat I:
M2 Raisio, N1 Keuruu

41
5.10.-11.10.

 la 10.10.
su 11.10.


PAIKALLISSARJAT I:

   
A I klo 12.00

    B II klo 12.00, A I  klo 14.00
42
12.10.-18.10.

to 15.10.

la 17.10.

Vet. valtakunnansarjat I / Hämeenlinna
Sokot / Rovaniemi

43
19.10.-25.10.


 
SEISKOJEN MESTARUUS  osa I  / Valkeakoski
 MARRASKUU  

sivun alkuun

Vko  44
26.10.-1.11.


45
2.11.-8.11.
to 5.11.

la 7.11..

su 8.11.
SenVet-ranking
Vet. valtakunnansarjat II / Riihimäki
PAIKALLISSARJAT II:
   BII klo 11.00, AII klo 13.30
   AI klo 14.30

46
9.11.-15.11.

  la 14.11.



Valtakunnansarjat II:
M2 Turku, Kupittaa, N1 Äänekoski

VET. SM / Kauppi

47
16.11.-22.11.

  
 

 

VET. SM / Kauppi
SEISKOJEN MESTARUUS osa II / Ylöjärvi

Vko  48
 23.11.-29.11.

su 29.11.

SenVet-ranking
Kinkkukisa päättyy !!!
VET. SM Finaalit
 JOULUKUU  

 

49
30.11.-6.12.
 la 5.12.
su 6.12.
PAIKALLISSARJAT III:(SIIRRETTY KORONARAJOITUSTEN VUOKSI)
   AII klo 11.00, BII klo 13.30
   AI klo 12.00
50
 7.12.-13.12.

to 10.12.

la 12.12.

Vet. valtakunnansarjat III / Kauppi
Sokot / Järvenpää
51
14.12.-20.12.



52
21.12.-27.12.

la 26.12.

Läskikapina
Kevätkausi

TAMMIKUU

2010

sivun alkuun

Vko  53
28.12.-3.1.
 
1
4.1.-10.1.




2
11.1.-17.1.

 
la 16.1.
su 17.1.

Sokot / Oulu

3
18.1.-24.1.
 




4
25.1.-31.1.

to-pe 28-29.1.
la 30.1.



Valtakunnansarjat III:
M2 Kauppi, N1 Keuruu
 HELMIKUU  

sivun alkuun

Vko  5
1.2.-7.2.
to 4.2.

PAIKALLISSARJAT IV:
   AI klo 14.00
   AII klo 12.00, BII klo 15.00

Sokot / Turku
6
8.2.-14.2.

 la 13.2.



7
15.2.-21.2.


la 20.2.
su 21.2.

PAIKALLISSARJAT V:
   AI klo 11.00
   BII klo 12.00, AII klo 15.00

8
22.2.-28.2.


SEISKOJEN MESTARUUS osa III / Keuruu
 MAALISKUU  

 

Vko  9
1.3.-7.3.
 to 4.3.

Vet. valtakunnansarjat / Kauppi

10
8.3.-14.3.

 la 13.3.

su 14.3.

Sokot / Kauppi SEISKAT VALVOO
PAIKALLISSARJAT VI:

    BII klo 15.00

11
15.3.-21.3.



12
22.3.-28.3.

 
la 27.3.

SEISKOJEN ERIKOISKISA

 HUHTIKUU  
Vko  13
29.3.-4.4.

to 1.4.

SEISKOJEN ERIKOISKISA
SEISKOJEN MESTARUUS osa IV / Kauppi
Vet. valtakunnansarjat III / Kauppi
14
5.4.-11.4.


la 10.4.


SEISKOJEN ERIKOISKISA
Valtakunnansarjat IV:
M2 Lohja, N1 Kauppi

15
12.4.-18.4.

la 17.4.
to 15.4.
la
17.4.

SEISKOJEN ERIKOISKISA
Sokot / Pori
Vet. valtakunnansarjat IV / Hämeenlinna
Valtakunnansarjat V:
M2 Tammisaari, N1 Ylöjärvi
16
19.4.-25.4.

la 24.4.

su 25.4.

PAIKALLISASRJAT VII:
    BII klo 11.00
    AI klo 12.00
 TOUKOKUU    
Vko  17
26.4.-2.5.
to 29.4.
Vet. valtakunnansarjat IV / Kauppi
18
3.5.-9.5.


19
10.5.-16.5.
la 14.5.


Sokot / Seinäjoki

20
17.5.-23.5.


22.5.
 

Valtakunnansarjat VI:
M2 Vaasa

Vko  21
24.5.-30.5.





 KESÄKUU  

sivun alkuun

Vko  22
31.5.-6.6.


Vko  23
7.6.-13.6.



Vko  24
14.6.-20.6.



Vko  25
21.6.-27.6.